Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Schweizerische Bundesbahnen/Bombardier TRAXX F 140 AC1

TRAXX F140 AC #482 011-4

1 october 2004 - Bad Krozingen. Lokomotywa z rodziny TRAXX (Bombardier) jedzie z poc. towarowym w kierunku Basel. Prosze dodac serie 482 i przewoznika SBB Cargo
Author: Markus

Comments: 7

TRAXX F140 AC #482 026-2

28 july 2008 - Odcinek " Main-Neckar Bahn " Weinheim - Heddesheim, poc. z fabryki Forda w kierunku Basel. Re 482 to odpowiednik niemieckiej BR 185.
Author: Piotr Kozłowski
cenzoredytorgod
Comments: 8

14 january 2015 - ||Riegel-Malterdingen|| 482 025-4 prowadzi pociąg kontenerowy w kierunku Freiburga. Za kilkaset metrów lokomotywa minie perony i zabudowania tutejszego przystanku. Dworzec Riegel - Malterdingen składa się z dwóch części - dalekobieżnej, z której kursują pociągi w kierunku Freiburga oraz Offenburga i tej bardziej lokalnej, z której kursują wagony motorowe należące do przewoźnika SWEG w kierunku miejscowości Endingen am Kaiserstuhl i dalej Breisach. Obie części stacji funkcjonują jako dwa osobne przystanki, a pociągi DB jak i SWEG są ze sobą zawsze skomunikowane. W dziurach, gdzie natłok podróżnych jest mniejszy i pociąg SWEG nie dociera do Riegel, kursują autobusy tego przewoźnika. Dla lokomotywy potrzebna nowa metryczka.
Author: Grzegorz Niewiadomski

TRAXX F140 AC #482 047-8

5 may 2012 - Krippen - Schmilka. Szwajcarski traxx luzak podąża w kierunku niemiecko - czeskiej granicy, skąd zabierze skład beczek Rail Polska. W tle Łaba oraz strumyk Krippenbach. W prawym rogu tramwaj wodny do Bad Schandau.
Author: Piotr Kozłowski
cenzoredytorgod
Comments: 15

13 august 2016 - Hagenacker-Solnhofen.Szwajcarski Traxx zmierza z długim składem w kierunku Treuchtlingen.
Author: Sebastian Falba

Comments: 11