Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Société Nationale des Chemins de Fer Belges/Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen/La Brugeoise et Niv. HLE 27

La Brugeoise et Niv. HLE 27 #2127

1 april 2019 - ||Oleśnica|| Trzy sztuki lokomotyw sprowadzonych z Belgii stoją odstawione na terenie ZNTK. Jako pierwsza widoczna 2127. Kto by pomyślał, że otoczenie wokół lokomotyw może sugerować wciąż funkcjonujący zakład.
Author: Grzegorz Niewiadomski

Comments: 12

La Brugeoise et Niv. HLE 27 #2719

18 july 2013 - Lokomotywa Kolei Belgijskich o numerze 2719 z pociągiem IC 2238 relacji Genk - Gent St Pieters za moment wjeżdzie w perony stacji Bruxelles Nord.
Author: Kuba Gułajewski

Comments: 2

La Brugeoise et Niv. HLE 27 #2724

8 july 2015 - Bruxelles-Nord / Brussel-Noord, lokomotywa serii 27 z pociągiem IC relacji Antwerpen Centraal - Bruxelles-Midi. Jedna z lokomotyw tej serii w 1991 roku pobiła rekord świata w długości pociągu pasażerskiego ciągniętego jedną lokomotywą - 70 wagonów!
Author: tulip

Comments: 1

La Brugeoise et Niv. HLE 27 #2728

9 may 2018 - Pociąg IC do Brussel Midi przez Mechelen stoi na poziomie -1 stacji Antwerpen Centraal. Jedna z ładniejszych stacji w Europie (zasadniczo mam tu na myśli sam secesyjny budynek, ale cały dworzec po wybudowaniu tunelu pod stacją i tak robi ogromne wrażenie). Na haku loka takie nasze bonanzy tyle, że z V max 160km/h.
Author: Krystian Jacobson
newseredytor
Comments: 1

La Brugeoise et Niv. HLE 27 #2729

8 may 2018 - Belgia, Antwerpia. Skład IC do Brukseli złożony z dwóch składów piętrusów i dwóch lokomotyw serii 27 na czołach składu rozpędza się do prędkości 160km/h, zbliża się do przystanku Mortsel-Deurnesteenweg. Jak się robi krzywe zdjęcia to się ma ucięta brzozę :P
Author: Krystian Jacobson
newseredytor

La Brugeoise et Niv. HLE 27 #2730

7 may 2018 - Pociąg IC z Amsterdamu do Brukseli wyjeżdża z tunelu stacji Antwerpen Centraal i za moment zatrzyma się na stacji Antwerpen Berchem.
Author: Krystian Jacobson
newseredytor
Comments: 4

La Brugeoise et Niv. HLE 27 #2736

26 june 2015 - Skład piętrusów prowadzony przez lokomotywę serii 27 wjeżdża na stację Antwerpen Berchem z kierunku Bruksela/Mechelen. Skład pojedzie dalej do Essen.
Author: Krystian Jacobson
newseredytor
Comments: 1

La Brugeoise et Niv. HLE 27 #2743

7 may 2018 - Skład Intercity do Charleroi Sud opuszcza Antwerpię kierując się w stronę Brukseli. Parę słów o foceniu w okolicy Antwerpii - foty można trzaskać na stacjach Antwerpen Centraal, Antwerpen Berchem, Antwerpen Luchtbal, Antwerpen Zuid no i tam gdzie się uda dotrzeć na szlak, co nie jest takie proste wcale w samym mieście, bo albo płotki, albo estakady, albo liczne utrudnienia w postaci słupów znaków lub zamknięty dostęp do nieczynnej stacji (Antwerpen Dam, Antwerpen Ost). Linia Antwerpen - Breda jest w całości z kolei ogrodzona płotem, bez drabiny czy innej tego typu pomocy nic nie sfocimy :P Większość ruchu pasażerskiego to różnej maści ezt, w dni powszednie przuważyłem trochę składów tego typu i piętrusów z lokami w kierunku Brukseli, no i codziennie wszystkie IC Amsterdam - Antwerpia są na składach - Traxx+wagony NS+Traxx.
Author: Krystian Jacobson
newseredytor
Comments: 3

La Brugeoise et Niv. HLE 27 #2750

16 february 2005 - Antwerpen Centraal. Lokomotywa serii HLE27 z piętrusami w drodze do Brukseli. Wtedy jeszcze te pociągi jeździły z górnych poziomów dworca, przelotowa dolna część była dopiero w budowie.
Author: Krystian Jacobson
newseredytor
Comments: 3

8 may 2018 - Belgijski klasyk z pociągiem IC relacji Antwerpen Centraal - Bruxelles Midi jedzie z prędkością ok 120km/h a za parę sekund zacznie przyspieszać do rozkładowej prędkości 160 km/h. Skład znajduje się około 1-2 kilometra za stacją Antwerpen Berchem. Na popychu siostrzana lokomotywa HLE27 #2751.
Author: Krystian Jacobson
newseredytor

La Brugeoise et Niv. HLE 27 #2758

8 july 2010 - Knokke (BE). Na stację w nadmorskim kurorcie właśnie przyjechał IC z Tongeren. 20 lokomotyw serii 27 kursuje w stałych, wahadłowych składach zestawionych z pięciu piętrusów. Obsługują one trasy z położonych nad Morzem Północnym Blakenberge i Knokke poprzez Bruksele do leżących we wschodniej Flandrii miast Tongeren i Genk.
Author: Jarosz
edytor
Comments: 1