Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Nederlandse Spoorwegen/De Dietrich DD-AR

De Dietrich DD-AR #7376

13 may 2019 - Holten - Deventer | Holenderski push-pull DubbelDeks AggloRegiomaterieel (DD-AR) o numerze 7376, jako pociąg NS Sprinter 7068 [rel. Enschede - Apeldoorn], śmiga przez pobliską wieś Dijkerhoek w kierunku Deventer, gdzie najbliższy postój handlowy zaliczy na przystanku w dzielnicy Colmschate. Na popychu lokomotywa NS Class #1749.
Author: Piter_P19
cenzoredytor

De Dietrich DD-AR #7377

15 may 2019 - Hengelo - Enschede | Push-pull 7377 z NS Classem 1736 na czele, minął przejazd kolejowy w ciągu ulicy Pruisische Veldweg i podąża dalej w kierunku Enschede. Był to prawdopodobnie kurs zjazdowy po zakończonym biegu pociągu NS Sprinter 7064 z Enschede do Apeldoorn.

Nie tylko w Polsce żegnamy klasyczne pojazdy - wraz z wejściem nowego kolejowego rozkładu jazdy w całej Europie, Holandia pożegnała zespolone pojazdy DD-AR (DubbelDeks AggloRegiomaterieel) obsługujące dotychczas wspomniane Sprintery spółki NS. Od poniedziałku 16 grudnia wszystkie kursy tej kategorii przejmą m.in. ezety SGMm, które wcześniej jedynie nieplanowo zastępowały czasem piętrusy.


Author: Piter_P19
cenzoredytor
Comments: 2

De Dietrich DD-AR #7811

6 december 2010 - Haarlem. DD-AR 7811 (Dubbeldeks aggloregiomaterieel) w formacji: mABk + Bv + ABv + Bvk (wagon silnikowy, sterowniczy, 1/2 klasa + 2 klasa + 1/2 klasa + wagon sterowniczy, 2 klasa). Tutaj jako Sneltrein do Breda Centraal przez Leiden Centraal-Den Haag HS-Delft-Rotterdam. Wyjechał właśnie ze stacji Haarlem.
Author: talouseq
cenzoredytor
Comments: 1