Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

PKP Intercity/Škoda 44E

Škoda 44E #EP05-23

12 april 2008 - Ex Sawa z Krakowa Głównego do Gdyni Głównej na szlaku Biała Rawska - Szeligi.

Author: Krzysztof Waszkiewicz
newsercenzoredytor
Comments: 15

5 august 2016 - No i nareszcie udało się. W grochowskim REMTRAKu rozpoczęła się renowacja połączona z naprawą okresową lokomotywy EP05-23. Po tej naprawie maszyna odzyska klasyczne pomarańczowe barwy, metalowe oznaczenia oraz listwy ozdobne i stanie się czynnym eksponatem.
Author: Kamil Sikora
edytor
Comments: 13

5 august 2016 - Widok na drugi bok remontowanego Czecha.
Author: Kamil Sikora
edytor
7 february 2017 - EP05-23 po zakończonej renowacji w Zakładzie Usług Taborowych RemTrak na warszawskim Grochowie stoi przed halą, prezentując się dumnie i pozując do zdjęć. Lokomotywa ta wedle informacji przekazywanych przez przedstawicieli PKP InterCity S.A zostanie wkrótce poddana naprawie piątego poziomu utrzymania (naprawie głównej) po której powróci do służby z pociągami retro organizowanymi przez PKP InterCity lub nawet do służby z planowymi pociągami pasażerskimi. Przy okazji prezentacji lokomotywy warto wspomnieć o ogromnych zasługach emerytowanego maszynisty i opiekuna lokomotywy Pana Daniela Rolskiego, który doglądał całego procesu renowacji i udzielał wielu wskazówek pracownikom RemTraku ją wykonującym.
Author: Kamil Sikora
edytor
Comments: 9

7 february 2017 - EP05-23 podczas prezentacji po renowacji wykonanej w zakładach Remtrak. Obecnie oczekuje na decyzję w sprawie naprawy mechanicznej, dzięki czemu mogłaby wrócić do ruchu. Lokomotywa ta była pod stałą opieką emerytowanego maszynisty, p. Daniela Rolskiego, który regularnie odpalał ją i pielęgnował, kiedy stała przed halami na warszawskiej Olszynce oczekując dalszych decyzji. To głównie jego zasługa, że możemy podziwiać ją w formie widocznej na zdjęciu.
Author: Mateusz R.

Comments: 3

25 august 2017 - | ZNTKiM Gdańsk | Czech podczas naprawy czwartego poziomu utrzymania (NR) w gdańskich ZNTKiM po której odzyska pełną sprawność techniczną i stanie się prawdziwą dumą PKP InterCity S.A. czyli czynnym zabytkiem. Po zakończonej w lutym b.r. renowacji w warszawskim Zakładzie Usług Taborowych "Remtrak" naprawie w Gdańsku są poddawane elementy mechaniczne lokomotywy tj. wózki i zestawy kołowe wraz z silnikami trakcyjnymi, sprężarki oraz przetwornice a także część elektryczna lokomotywy. Według informacji przekazywanych przez pracowników zakładu lokomotywa ma zostać zaprezentowana podczas targów Trako 2017 odbywających się w dniach 26-29 września. Po prawej stronie widoczny człon A lokomotywy ET40-43, będącej w trakcie naprawy P5 z modernizacją.
Author: Kamil Sikora
edytor
Comments: 1

28 september 2017 - ||Gdańsk Stadion - TRAKO 2017.|| Pulpit EP05-23 wystawionej na tegorocznym TRAKO😎📷. Tak prezentuje sie centrum dowodzenia tej lokomotywki. Wygląda dość schludnie choć z bliska widać, że przydała by mu się gruntowna P5. Prostotą tej kosmetyki straszy również malowanie poszczegółnych elementów po chamsku czerwoną olejną farbą ;). Swoją drogą może jest ktoś kto jest w stanie racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego podstawa zaworu głównego maszynisty jest w tej lokomtywie zamontowana właśnie w ten sposób? Podobna sytuacja ma sie min. w lok ET42 czy ST44. Czy obsługa kranu w takim położeniu nie wydaje się być mniej praktyczna niż min. na lok EU07 czy ET22 ?
Author: Grzegorz Niewiadomski

20 october 2017 - Tczew | Dziś odbyła się jazda próbna EP05-23 w relacji Gdańsk Kanał Kaszubski - Prabuty - Gdańsk Kanał Kaszubski. "Czesio" dobrze się prezentował i miło go znów zobaczyć na szlaku. Mam nadzieję że wkrótce zobaczymy go z jakimś pociągiem specjalnym, choć pojawiają się zdania o rzekomy okazjonalnym prowadzeniu niektórych składów planowych.
Author: przem710

Comments: 9

4 january 2018 - l Annosław l EP05-23 prowadzi skład próbny PCE 126001 relacji Warszawa Grochów - Idzikowice.
Author: Michał Konopka

Comments: 2

4 january 2018 - EP05-23 nareszcie w służbie z pociągiem! Całkowicie sprawny technicznie i posiadający dopuszczenie do eksploatacji [do 2025 roku] Czesiek wraz z dosyć długim jak na swoje możliwości składem próbnym relacji Szeligi - Idzikowice zbliża się z prędkością około 140 km/h do p.odg. Biała Rawska, mijając wieś Chrząszczew. Niezmiernie miło było zobaczyć i sfotografować kilkukrotnie tę lokomotywę w ruchu ze składem wagonowym, warto było czekać na efekty prac renowacyjnych i naprawczych. Pozdrowienia dla załogi lokomotywy!
Author: Kamil Sikora
edytor
Comments: 9

23 january 2018 - Czesiek wraz z powrotnym składem próbnym z Idzikowic przejeżdża przez modernizowany p.odg. Warszawa Włochy, kierując się w stronę Warszawy Zachodniej. Pozdrowienia dla załogi lokomotywy!
Author: Kamil Sikora
edytor
Comments: 4

25 february 2018 - Szeligi- Biała Rawska- Czesiek prowadzi pociąg EIC "Tatry" z Warszawy Wschodniej do Zakopanego. Lokomotywa po niespełna 10-ciu latach przerwy wraca na szlaki (po renowacji i naprawie). Ciekawe czy na dłużej zagości na liniowych pociągach, czy jednak zostanie wykorzystywana jedynie do pociągów okolicznościowych? Moim skromnym zdaniem- oby to drugie.
Author: MNK

Comments: 10

25 february 2018 - |Szlak podg Raciborowice - Kraków Batowice| Czesiek z EIC "Tatry" rel. Warszawa Wschodnia - Zakopane wjeżdża do Krakowa około 10 minut przed planem. W chwili robienia zdjęcia wydawało się, że to będzie spokojna niedziela, jednak kilkadziesiąt minut po zrobieniu zdjęcia wykoleiła się siódemka (chyba) w Krakowie Głównym.
Author: Voldemort :D

Comments: 1

25 february 2018 - Przepiękny Czesiek wraz z 11 wagonowym składem pociągu EIC "Tatry" z Warszawy Wschodniej do Zakopanego sunie z pełną prędkością 160 km/h Centralną Magistralą Kolejową na południe, mijając zamrożone na kość [temp. około -14*C] okolice wsi Michałowice. Pociąg ten był pierwszym planowym pociągiem pasażerskim prowadzonym przez tę lokomotywę od 14 maja 2008 roku czyli blisko 10 lat. Pozdrowienia dla załogi lokomotywy za przepiękne efekty dźwiękowe oraz współtowarzyszy! Wersja ruchoma
Author: Kamil Sikora
edytor
Comments: 7

25 february 2018 - szlak Szeligi - Biała Rawska | Czesiek mknie do Krakowa z Tatrami, był to pierwszy od około 10 lat pociąg pasażerski prowadzony tą lokomotywą. Temperatura oscylowała w okolicach -14 stopni Celsjusza.
Author: matfre96

Comments: 2

17 april 2018 - Sosnowiec | Czesiu wraz z pociągiem EIC GÓRNIK relacji Gliwice - Warszawa Wschodnia jedzie szlakiem Sosnowiec Główny - Będzin. W tle widoczne zabudowania byłego Fakopu.
Author: KowiEU

Comments: 6

17 april 2018 - Dąbrowa Górnicza | Czesław z pociągiem EIC GÓRNIK relacji Gliwice → Warszawa Wsch., o zachodzie słońca mknie wiedenką w kierunku Zawiercia.
Author: Marcin Gola
edytor
Comments: 2

17 april 2018 - Zawiercie - Góra Włodowska | EP05-23 z poc. EIC 4120 "Górnik" relacji: Gliwice - Warszawa Wschodnia mknie CMKą w pobliżu po. Zawiercie Borowe Pole (położonego na D29-1).
Author: Kolekcjoner205

Comments: 1

17 april 2018 - Z racji mojego pierszozmianowego trybu pracy, żona w chwili wolnego czasu skoczyła na mały romans z GÓRNIKiem Czesławem, niestety jazda po niewłaściwym torze szybko wychodzi na jaw...

...a tak serio to w/w foto to wynik zleconego zadania, jak wyszło oceńcie sami, myślę że jak na pierwsze w życiu kolejowe foto całkiem znośnie, mnie zmiana toru przez roboty zaskoczyłaby tak samo... Zgoda na publikacje jest :D

Author: Marcin Gola
edytor
Comments: 7

17 april 2018 - Szlak Chorzów Batory - Ruda Chebzie | Piękny Czesiek - EP05-23 z opóźnionym 10 minut pociągiem EIC 1420 "Górnik" relacji: Warszawa Wschodnia - Gliwice, zbliża się do p.o. Świętochłowice.
Author: lewandowski944

13 may 2018 - Zawiercie | Czesiu wraz z pociągiem EIC GÓRNIK relacji Gliwice - Warszawa Wschodnia w piękne majowe późne popołudnie przemierza szlak Zawiercie - Góra Włodowska.
Author: KowiEU

Comments: 1

13 may 2018 - Zawiercie - Góra Włodowska | EP05-23 z poc. EIC 4120 "Górnik" z Gliwic do Warszawy Wschodniej mija tereny Myszkowa.
Author: Kolekcjoner205

Comments: 4

13 may 2018 - Będzin | Czesio z pociągiem EIC GÓRNIK relacji Gliwice → Warszawa Wsch., na dwie godziny przed zachodem słońca pokonuje szlak Będzin - Dąbrowa Górnicza.
Author: Marcin Gola
edytor
Comments: 5

9 june 2018 - Częstochowa Towarowa | EP05-23 z poc. specjalnym ROE 44202 relacji: Zawiercie - Częstochowa Osobowa mija perony Częstochowy Raków. Bezpłatne przejazdy specjalne uruchomione zostały z okazji święta szlaku zabytków techniki - Industriady 2018.
Author: Kolekcjoner205

Comments: 2

9 june 2018 - Rokiciny - Baby | Nad wyraz kolorowa podwójna obsada - w postaci niekwestionowanego ostatnimi czasy klejnotu w koronie kolejowych szlaków, "Czesia" EP05-23, oraz odmalowanego wszak nie tak dawno temu "Żółtego Czoła" na miarę dawnych czasów polskiej kolei, EP07-442 - zainaugurowała objazdowy okres kursowania pociągu IC 13156/7 OSCYPEK [rel. Warszawa Wschodnia - Zakopane], a przynajmniej w 46% jej trasy ;-) Na 234. kilometrze, w Częstochowie, Piątka wraz z ostatnimi pięcioma wagonami odpięła się na tamtejszej stacji celem udania się na "swoją" imprezę, tj. Industriadę.

Co do samego "Oscypka" - dotychczas jego trasa wiodła zwykle przez CMK i Kraków. Tym razem doszła konieczność przetrasowania jego relacji przez Koluszki, Częstochowę, Katowice oraz Bielsko-Białą, Żywiec i Suchą Beskidzką - z kilku powodów, takich jak zapewne trwające prace remontowe na omijanym fragmencie Zakopianki, być może też bezpośredni wpływ na to mają prace na krakowskim węźle (dalsze inne powody to albo nieoficjalne zasłyszane od ludzi z zewnątrz, albo przeze mnie samego domniemywane, niekoniecznie zgodne z faktami - dlatego je pominę ;) ). Oscypek takim objazdem pojeździ także przez następny weekend (w sobotę 16.06 do Zakopanego i w niedzielę 17.06 do Warszawy), a także w weekendy od 15 września do 11 listopada (w soboty i w niedziele w obie strony).


Author: Piter_P19
cenzoredytor
Comments: 11

9 june 2018 - Szlak Rokiciny - Baby | EP05-23 wraz z EP07-442 prowadzą pociąg IC 13156/7 "Oscypek" rel. Warszawa Wschodnia - Zakopane mijając miejscowość Kalinów. W Częstochowie ze składu zostanie wyłączona EP05 oraz 5 wagonów, w celu obsłużenia specjalnych pociągów z okazji Industriady
Author: Kuba Gułajewski

Comments: 4

9 june 2018 - Częstochowa Stradom | EP05-23 z poc. ROE 41202 relacji: Częstochowa Stradom - Radomsko opuszcza stację początkową, wjeżdżając na linię prowadzącą do Częstochowy Osobowej. Skład zorganizowano z okazji Święta Szlaku Zabytków Techniki - Industriady 2018.
Author: Kolekcjoner205

9 june 2018 - Rudniki | Czasiu wraz z pociągiem specjalnym zorganizowanym w ramach industriady relacji Radomsko - Zawiercie jedzie szlakiem Kłomnice - Rudniki koło Częstochowy.
Author: KowiEU

Comments: 2

9 june 2018 - Wyjazd z Piotrkowa Tryb. w kierunku Częstochowy, gdzie skład zostanie podzielony na dwie części. Czesio wraz z 5 wagonami obsłuży pociągi specjalne, a EP07-442 pojedzie dalej planowym "Oscypkiem" relacji Warszawa Wsch.-Zakopane.
Author: Darkman

Comments: 1

9 june 2018 - Pociąg specjalny 14203 "Industriada" Radomsko-Zawiercie, minął p.o. Bobry i przekracza most na rzece Warta
Author: Darkman

Comments: 3

9 june 2018 - Osiny | EP05-23 wraz z pociągiem specjalnym zorganizowanym w ramach industriady relacji Zawiercie - Częstochowa Osobowa jedzie szlakiem Poraj - Częstochowa Towarowa. W tle widoczny wiadukt byłej kolei wąskotorowej Osiny, który przy okazji zbliżającej się modernizacji wiedenki zostanie zlikwidowany.
Author: KowiEU

Comments: 2

9 june 2018 - Rudniki - podg. Wyczerpy | EP05-23 z poc. ROE 14203 relacji: Radomsko - Zawiercie mija tereny Marianki Rędzińskiej. Skład zorganizowany z okazji Industriady 2018.
Author: Kolekcjoner205

Comments: 2

9 june 2018 - Częstochowa | Czesiu wraz z EP07-442 prowadzą pociąg IC OSCYPEK relacji Warszawa Wschodnia - Zakopane szlakiem p.odg Wyczerpy - Częstochowa Osobowa. EP05-23 wraz z pięcioma wagonami jedzie tu jako podsył na Industriade 2018 do Częstochowy Osobowej.
Author: KowiEU

Comments: 1

9 june 2018 - EP05-23 w duecie z EP07-442 prowadzą pociąg IC 13156/7 "Oscypek" rel. Warszawa Wsch. - Zakopane zbliżając się do stacji w Piotrkowie. W CZęstochowie skład podzielono na dwie części po 5 wagonów.
Author: RasiuM

21 july 2018 - Lisewo Malborskie. EP05-23 z pociągiem specjalnym "JAGIENKA" zbliża się do stacji Tczew.
Author: gagarinek

Comments: 9

21 july 2018 - Gdynia Grabówek. EP05-23 z pociągiem specjalnym jedzie szlakiem Gdynia Główna - Gdynia Chylonia.
Author: gagarinek

21 july 2018 - Malbork. EP05-23 z poc. turystycznym "JAGIENKA" rel. Malbork - Tczew - Gdańsk Gł. - Tczew - Malbork. W kadrze pociąg pokonuje most nad Nogatem
Author: anonim1981

Comments: 10

21 july 2018 - Łącznica z Gdyni Chyloni do Gdyni Port GPF. Czesio w zastępstwie zdefektowanej Ol49 był dziś niewątpliwą gwiazdą w pomorskiem :) Jak dla mnie taka lokomotywa w ruchu z wagonami z jego epoki jest znacznie bardziej ciekawa niż kolejna wizyta parowozu w Trójmieście. Jedyne co mnie nieco irytuje, to kolor wagonów Turkolu, to bardziej podchodzi pod odcień stosowany na DR czy CSD a nie pekapowską oliwkę, no ale jest jak jest i dobrze że coś w ogóle jest. Co do samego miejsca gdzie powstało to zdjęcie, to ładnych parę lat temu gdy jechał tędy skład specjalny EW58-028+011 górka była nieco większa i umożliwiała nieco inny, lepszy kadr; do tego w chwili ruszenia EP05 z dworca w Chylonii zaszło słonce, które ponownie wyszło dokładnie w momencie przejazdu przed obiektywem. Pozdrowienia dla załogi EP05!
Author: Krystian Jacobson
newseredytor
Comments: 9

21 july 2018 - EP05-23 na czele specjalnego pociągu organizowanego przez Turkol "Komtur" jedzie szlakiem Gąsocin-Ciechanów
Author: daniel.tetkowski

28 july 2018 - Wola Lipieniecka Mała | Pociąg z kibicami Legii rel. Warszawa Wschodnia - Kielce jedzie szlakiem Rożki - Jastrząb.
Author: caroos

Comments: 2

28 july 2018 - Wola Lipieniecka Mała, szlak Rożki - Jastrząb. "Piątka" prowadzi pociąg z kibicami relacji Warszawa Wschodnia - Kielce, znajduje się między Wolą Lipieniecką i Jastrzębiem. Pozdrawiam towarzyszy wypadu - Karola i Michała oraz Grzegorza w lokomotywie :)
Author: tulip

Comments: 4

16 august 2018 - EP05-23 nazywana Cześkiem prowadzi pociąg EIC 1601 "Fredro" rel. Warszawa Wsch. - Wrocław Gł. mijając okolice miejscowości Oleszno.
Author: RasiuM

Comments: 2

16 august 2018 - Wrocław Główny. EP05-23 z wizytą we Wrocławiu. Czech przyprowadził ekspresa Fredro i właśnie oblatuje skład pozostawiony w peronach.
Author: Marcin Pudełko
newserlimitercenzoredytorgod
Comments: 2

18 august 2018 - ||Lizawice|| EP05-23 wraz z pociągiem EIC 6100 "Fredro" relacji Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia , przejeżdża przez miejscowość Lizawice.
Author: Sebastian Fitoł

Comments: 2

17 october 2018 - EP05-23 z pociągiem 28102/3 Kochanowski rusza po uprzednim zatrzymaniu przed semaforem wjazdowym do stacji Bydgoszcz Wschód.
Author: mafiabromberg

Comments: 2

17 october 2018 - "Czech" dojeżdża do Bydgoszczy Głównej z pociągiem TLK "Kochanowski" z Lublina do Kołobrzegu.
Author: matej_solec

Comments: 7

25 november 2018 - Poznań Wola. EP05-23 na czele pociągu specjalnego "Pionier" po krótkim postoju opuszcza stację Poznań Wola.
Author: dariuszz94

Comments: 2

24 january 2019 - EP05-23 jako luzak relacji Warszawa Grochów - Łódź Widzew przemierza most średnicowy
Author: Bl4ck

Comments: 3

30 march 2019 - EP05-23 z pociągiem IC 11107 "Starzyński" zbliża się do stacji Warszawa Główna Towarowa, w której zrobi oblot składu, by później ruszyć w kierunku Warszawy Zachodniej.
Author: RasiuM

Comments: 3

23 may 2019 - Warszawa | EP05-23 z podsyłem wagonów zbliża się do przystanku osobowego Warszawa Ochota. Zdjęcie numer 1700.
Author: Tekaj

Comments: 6

2 june 2019 - Korytów - Czesio z Epoką (043) i Batorym na haku zbliża się do Jaktorowa.
Author: pixiorq

Comments: 6

8 june 2019 - Klembów | Piątka z podsyłem wagonów na wystawę taboru z okazji I Dnia Techniki Kolejowej w Tłuszczu zbliża się do stacji docelowej.
Author: Patryk Kuręda

Comments: 2

17 july 2019 - Kultowa EP05-23 z EIC Jantar z Warszawy Zachodniej do Helu stoi w peronach stacji Gdańsk Główny. Takich promocji chciałoby się więcej :))
Author: Krystian Jacobson
newseredytor
Comments: 8

17 july 2019 - ||Gdynia Orłowo|| EP05-23 w wyjątkowej obsłudze poc. EIC Jantar rel. Hel - Warszawa mija przystanek Gdynia Orłowo. Na odcinku Gdańsk Główny - Warszawa Wschodnia (3h jazdy) pociąg nie zatrzymuje się na żadnej stacji. Pozdrowienia dla obsady!
Author: Grzegorz Niewiadomski

Comments: 3

31 july 2019 - Międzyrzec Podlaski - Czesio z IC STARZYŃSKI na haku zmierza na Łuków.
Author: pixiorq

24 august 2019 - Szczecin || EP05-23 z IC 18101 "Gałczyński" relacji Warszawa Wschodnia - Szczecin Główny mija budynek nastawni Szczecin Zdroje i jedzie dalej w kierunku Regalicy, jest to premierowa wizyta maszyny w Szczecinie po jej naprawie i przywróceniu na szlaki w 2017 roku
Author: Mikołaj Paśko

Comments: 4

24 august 2019 - EP05-23 z pociągiem Gałczyński z Warszawy Wschodniej do Szczecina Głównego i Zielonej Góry wtacza się w perony stacji Poznań Główny. Pięknie było po latach znów zobaczyć Czecha na planowym pociągu; maszyna prowadziła ten pociąg od Warszawy do samego Szczecina.

A teraz pewne spostrzeżenia: maszyna prezentuje się świetnie, naprawdę duże słowa uznania za wykonanie naprawy i utrzymanie tego zabytku w czynnej służbie. Ale żeby nie było zbyt kolorowo - czemu nigdy w tym kraju nie można czegoś zrobić od początku do końca z sensem? Począwszy od wybrania pociągów, które ma obsłużyć (w obie strony pod Słońce, co w zasadzie uniemożliwia/mocno utrudnia wykonanie zdjęć i/lub filmów), podczas gdy można by tą maszynę zapiąć na jakiś bardziej sensowny popołudniowy obieg, skoro drużyna i tak ma w planie nocleg w Szczecinie. Oczywiście szwankuje też informacja - poza kilkoma miejscami, dostępnymi dla typowych "kolejowych świrów" brak jakichkolwiek adnotacji o takim przejeździe. Ludzie na peronie oglądali maszynę i byli zdziwieni, że nic na ten temat nie było wiadomo. A można było śmiało dać ogłoszenie, stosownie wcześniej do kompletu podstawić na dworzec letni Ol49 z retro do Swarzędza i upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. No i na sam koniec - Poznań był w zasadzie jedynym miejscem na długim odcinku trasy, gdzie dawało się ten pociąg jako tako uwiecznić - i na chwilę przed wjazdem zmienia się perony, znacznie utrudniając jakiekolwiek sensowne zdjęcia, niemalże chowając EP05 do cienia pod wiatę, tak jakby chciano, by nikt jej nie zobaczył. Trochę to jednak grubiańskie - mamy już czynny zabytek, jeździ, a jak i z czym, i czy ktokolwiek się tym nacieszy - to można to olać jak to będzie wykonane.

Author: TKi3-120

Comments: 6

14 september 2019 - Warszawa Michałów | Czech na końcu składu retro prowadzonego Ty2-911 zjeżdża służbowo na Olszynkę Grochowską.
Author: Patryk Kuręda

29 september 2019 - Nakło | EP05-23 wraz z międzynarodowym pociągiem IC BATORY relacji Budapest-Nyugati - Warszawa Wschodnia na pełnej prędkości 160km/h pokonuje szlak Góra Włodowska - Psary.
Author: KowiEU

11 october 2019 - EP05-23 z poc. IC 1515 Moniuszko rel. Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna na szlaku Brzoza Toruńska - Toruń Główny
Author: Igor Urbański

Comments: 2

11 october 2019 - EP05-23 z pociągiem IC 1515 Moniuszko ze stacji Warszawa Wschodnia do stacji Bydgoszcz Główna minął semafory wjazdowe stacji Bydgoszcz Wschód.
Author: mafiabromberg

11 october 2019 - Bydgoszcz| EP05-23 z pociągiem IC 1515 Moniuszko z Warszawy do Bydgoszczy Głównej zbliża się do wspomnianej stacji końcowej, zostawiając w tyle Bydgoszcz Leśną.
Author: Remigiusz Ploetz

10 november 2019 - Warszawa Rembertów | Brzydko, pochmurnie, leje - tak więc Czesław zdecydował się poprowadzić pociąg Starzyński relacji Warszawa Zachodnia - Terespol. Tutaj mija klasyczny motyw w Remberowie - wiadukt linii kolejowej numer 449 nad 2-ką. Wersja 4K
Author: pawel.guraj
edytor
Comments: 15

26 november 2019 - EP05-023 z pociągiem Intercity Odra z Wrocławia Głównego do Warszawy Wschodniej mija wrocławskie osiedle Brochów.
Author: Grzegorz J.

Comments: 3

14 january 2020 - Idzikowice - Radzice Rd1. Opóźniony około 40 minut Czech jedzie luzem z Idzikowic do Koluszek dla zapoznania szlaku przez maszynistów.
Author: tulip

Comments: 4

27 may 2020 - Lokomotywa EP05-23 z pociągiem EIC Polonia relacji Warszawa Wschodnia - Katowice wjeżdża na stację Będzin, którą minie na biegu.
Author: kaktus

Comments: 2

1 august 2020 - EIC Jantar prowadzony prze EP05-23 relacji Warszawa Zachodnia - Hel uchwycony między Dąbrówką Malborską, a miejscowością Gronajny. W tle jezioro Dąbrówka.
Author: Michał D.

Comments: 10

1 august 2020 - Szlak Mleczewo - Malbork, EP05-23 z trzynastowagonowym składem EIC Jantar z Warszawy Zachodniej do Helu zbliża się do przystanku Gronajny.
Author: Krystian Jacobson
newseredytor