Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

NKN Usługi Kolejowe Projektowanie, Budownictwo, Transport Sp. z o.o/FabLok Ls300

FabLok Ls300 #SM30-1080

17 february 2015 - Szczecin Port Centralny. Zwiedzanie tej fascynującej, chociaż popadającej w stopniową ruinę stacji kończymy - na razie - portretem SM30-1080, zajmującej jeden z torów lokalnej bazy przewoźnika NKN. Po drugiej stronie widocznego w tle magazynu całkiem niedawno znajdował się jeszcze punkt oczyszczania wagonów towarowych. Obecnie magazyn pełni rolę wysypiska rzeczy wszelakich, a jego dni też są już raczej policzone.
Author: czarny

Comments: 3

17 february 2015 - Szczecin Port Centralny, dawny okręg SPA4. SM30-1080 po opróżnieniu składem z odpadami paleniskowymi z Elektrociepłowni Szczecin na znajdującym się nieopodal wysypisku, wycofuje się w stronę rejonu SPB stacji Szczecin Port Centralny. Tego rodzaju transporty technologiczne z elektrociepłowni odbywają się - według moich obserwacji - regularnie we wtorkowe przedpołudnia.
Author: czarny

Comments: 8

17 february 2015 - Szczecin, wysypisko odpadów paleniskowych Elektrociepłowni Szczecin. SM30-1080 uchwycona w trakcie rozładunku składu wagonów przewożących popiół z Elektrociepłowni Szczecin. Sam proces wyładunku również jest ciekawy, ze względu na użycie w nim armatek wodnych, które spłukują odpady z wagonów. Te zaś za pośrednictwem systemu rur trafiają do osadników, gdzie są składowane. Natomiast w otoczeniu bocznicy, na której znajduje się skład lub nawet w jej śladzie, do końca II Wojny Światowej funkcjonowało główne połączenie kolejowe Szczecina ze wschodnią częścią regionu.
Author: czarny

Comments: 3