Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

NEWAG 31WE #EN78-001

Details

NameNEWAG 31WE
VIN029
Built2016
Scrapped
Owners
2016KMŁ Polska
NVR
Year Of Get Year Of Remove NVR
201694 51 2 140 707-2
Vehicle Numbers
Year Of Get Year Of Remove Vehicle Number
2016EN78-001 / KMŁ

Photos

6 january 2017 - Pociąg osobowy Kolei Małopolskich z Krynicy Zdroju do Nowego Sącza po opuszczeniu stacji w Piwnicznej zmierza w kierunku przystanku Piwniczna Zdrój. Obok zamarzające koryto rzeki Poprad.
Author: luke_lok

Comments: 5

22 april 2017 - Chrzanów, specjalny pociąg z okazji Dzień techniki kolejowej w Trzebini relacji Trzebinia - Chrzanów zbliża się do stacji docelowej. Organizatorem imprezy było stowarzyszenie "Stacja Chrzanów".
Author: Jakub Górniak

Comments: 7

25 april 2017 - |Szlak Bochnia - Kłaj| Pociąg osobowy relacji Tarnów - Kraków Główny opuścił przystanek Cikowice i zaraz będzie hamował przed Stanisławiacami.
Author: Voldemort :D

11 june 2017 - Kraków Płaszów - Pociąg osobowy rel. Kraków Główny - Tarnów opuszcza stację (druga jednostka EN78-004), a równocześnie odjeżdża międzynarodowy pociąg pospieszny z Pragi, Wiednia i Budapesztu, który puścił "Tarnów". Jednocześnie podwójny pomarańczowy impuls jako Regio z Rzeszowa Głównego oczekuje sygnału zezwalającego do jazdy. Prawdopodobnie poczeka na odbieg po Silesii. A w tym wszystkim przy peronie trzecim stoi osobówka do Zakopanego, która ma jeszcze z 25 minut stania przed planowym odjazdem. Oczywiście w tle kościół Mariacki, a na lewo od kościoła wieżowiec jakiegoś banku który mieści tuż przy Placu Bohaterów Getta.
Author: Voldemort :D

Comments: 2

30 december 2017 - Kraków Bieżanów - pociąg osobowy Kolei Małopolskich SKA3 rel. Kraków Główny - Tarnów wtacza się na stację. Druga jednostka - EN78-001 Pociąg planowo będzie stał kilka minut ze względu na postój uwzględniony w rozkładzie jazdy. Tor nr 5 został zlikwidowany i w jego miejsce będzie budowany peron jak na zdjęciu. Stacja jest trochę rozwalona w ramach moderny Kraków Główny - Rudzice (obecnie posterunek nazywa się Podłęże R101). Tylko szkoda, w tym momencie inwestycje spowodowały, że wyjazd z Krakowa w każdym kierunku świata odbywa się jednym torem i jak coś się posypie to już się roz...@#$% :) A po prawej stronie widać Kopiec Krakusa.
Author: Voldemort :D

Comments: 5