Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

WOŚP w Rakowcu Pomorskim

Ćwiczenia - akcja ratunkowa zorganizowana przez WOŚP w Rakowcu Pomorskim

Photos

27 may 2007 - Rakowiec. Pociąg specjalny relacji Kwidzyn - Rakowiec Pomorski zbliża się do przejazdu na którym to dojdzie do "wypadku".
Author: nowmir

27 may 2007 - Inscenizacja wypadku na przejeździe kolejowym koło nieczynnej stacji Rakowiec Pomorski. Impreza zorganizowana przez WOŚP.
Author: nowmir

Comments: 13

27 may 2007 - Pociąg specjalny do Rakowca opuszcza Kwidzyn kierując się nieczynnym torem w stronę Prabut. W Rakowcu została przeprowadzona inscenizacja wypadku z udziałem autobusu na przejeździe kolejowym. Impreza była organizowana przez WOŚP.
Author: Archi88

Comments: 4

27 may 2007 - Rakowiec Pomorski. ST43-69 z poc. towarowym relacji Warszawa Praga-Kwidzyn, mija miejsce "wypadku". Po lewej imprezowy skład (SM42-1142 + wagon Bh), a po prawej tymczasowo ściągnięty z torów autobus.
Author: nowmir

27 may 2007 - Rakowiec Pomorski, szlak Kwidzyn - Prabuty. Oto, co się "stało". Z oryginału zdjęcia odczytać udało mi się datę rewizji stonki - 28.12.05. Daty rewizji autobusu nie udało mi się ustalić;).
Author: Maciej Zygowski
edytor
Comments: 3

27 may 2007 - Rakowiec. Przygotowania WOŚP i służb (PLK, Straż Pożarna [w tym wóz zakładowy z International Paper Kwidzyn S.A.], policja, pogotowie ratunkowe) do upozorowanej akcji ratunkowej dobiegają końca. Za chwilę teren zostanie "otaśmowany".
Author: Maciej Zygowski
edytor
Comments: 1

27 may 2007 - Rakowiec. Mercedes Unimog ratownictwa kolejowego w trakcie wstawiania na szyny. Przy karetce stoi guru całej imprezy - Jerzy Owsiak.
Author: nowmir

27 may 2007 - Rakowiec. Szlak Kwidzyn - Prabuty. Upozorowanej akcji ratunkowej po zderzeniu składu pasażerskiego z autobusem ciąg dalszy. Za lekarzem w czapce i czerwonych szortach rozpoznano głównego podejrzanego o spowodowanie całego zamieszania, niejakiego Jerzego "Sie ma!" O., który... wydaje kolejne dyspozycje. Na torze "właściwym" (względem kierunku fotografowania) wóz drogowo-kolejowy należący do PLK.
Author: Maciej Zygowski
edytor
Comments: 4

27 may 2007 - Pociąg towarowy relacji Warszawa Praga - Kwidzyn zatrzymał się na nieczynnym przystanku osobowym w Rakowcu Pomorskim i oczekuje na usunięcie autobusu z przejazdu kolejowego.
Author: Archi88

Comments: 2

27 may 2007 - Rakowiec Pomorski. Pociąg osobowy uderzył w autobus, a właściwie dotknął buforem.
Author: Archi88

Comments: 3

27 may 2007 - Rakowiec. Pozorowana akcja ratunkowa została poprzedzona m.in. takim kolorowym fajerwerkiem. Znawcy autobusów mogą się teraz nieco dokładniej przyjrzeć, co to za złom;)
Author: Maciej Zygowski
edytor
Comments: 14