Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Jesień na Żuławach

Szanowni Państwo!
Dziękujemy za zainteresowanie przejazdem pociągiem "Jesień na Żuławach". Niestety z przykrością informujemy, że w zaproponowanym przez nas terminie 27.10.2012 r. impreza - z przyczyn technicznych OD NAS NIEZALEŻNYCH - zostaje odwołana.

Termin przejazdu zostanie przesunięty prawdopodobnie o kilka tygodni, jednak o propozycjach nowego terminu będziemy mogli poinformować najwcześniej w przyszłym tygodniu. Niezwłocznie powiadomimy o nim Państwa za pośrednictwem poczty e-mail oraz forum internetowego.

Osoby, które wpłaciły już należność na konto prosimy o kontakt e-mailowy, celem ustalenia warunków zwrotu pieniędzy.

Przepraszamy wszystkich, którzy nastawili się na wąskotorową "imprezę" i mamy nadzieję, że uda nam się jak najprędzej spotkać na żuławskiej wąskotorówce, tym razem już bez przeszkód. Prosimy również o przekazanie wiadomości o odwołaniu przejazdu wszystkim swoim znajomym, którzy chcieli skorzystać z pociągu specjalnego "Jesień na Żuławach"

Pozdrawiam,
w imieniu pracowników i miłośników Żuławskiej Kolei Dojazdowej
Filip Bebenow
www.ptmkz.pl