Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Pociągi specjalne na paradę (z Budapesztu i Chabówki)

W czwartek rano przez przejście w Zwardoniu wjedzie do Polski pociąg specjalny z Budapesztu do Wolsztyna. Do Zwardonia przyjedzie z lokomotywa E499.0047, dalej pociagnie go ET41.
Pociąg pojedzie trasą Zwardoń - Czechowice Dziedzice - Chybie - Żory - Rybnik - KK - Opole - Jelcz Laskowice - Wrocław - Leszno - Wolsztyn.
Rozkład jazdy jest wstępnie zatwierdzony, ale może się delikatnie zmienić.

Już jutro (w środę) z Chabówki wyruszy pociąg specjalny do Poznania. Zestawienie ET21 + 3 x para + 7 wag (bedzie dzielony w Lesznie).
Trasa: Chabówka - Kraków - Katowice - Gliwice - Strzelce Op. - Opole - Wrocław - Leszno - Poznań Główny
Rozkład jazdy jest już zatwierdzony w całości, proszę jednak wziąć pod uwagę fakt, że pociąg nie musi jechać punktualnie :)

Photos

15 september 2001 - Přerov, lokomotywownia, podczas 160-lecia odcinka Breclav-Prerov-Olomouc. To kolejny schemat malowania a la CSD. Lokomotywa stacjonuje w Kosicach. Obok " bobina jednicka " 141 004 z DKV Praha, dziś ta lokomotywa jest eksponatem muzealnym. Seria 141 powoli wycofywana jest ze szlaków CD, kilka sztuk zostało zdegradowanych do manewrów pomiędzy Praha hl.n. a Smichovem
Author: Piotr Kozłowski
cenzoredytorgod
Comments: 1