Not logged in | Log in
Przygotowałem dla Was rozkład jazdy pociągu specjalnego Bernsteinzug. Trasa podobna do zeszłorocznej: Rzepin - Gdynia - Elbląg - Braniewo - Olsztyn - Ełk - Białystok - Tłuszcz - Pilawa - Terespol - Rzepin. Pociąg będzie kursować dwa razy - pierwsza "rundka" zaczyna się jutro, następna w połowie lipca.
20090605/06 oraz 20090717/18 poc. 75900/1 Rzepin - Gdynia
rozkład zatwierdzony
20090606 poc. 55901/0 Gdynia - Braniewo
rozkład zatwierdzony
20090718 poc. 55903/2 Gdynia - Braniewo
rozkład zatwierdzony
20090607 oraz 20090719 poc. 55902/3 Braniewo - Ełk
rozkład wstępnie zatwierdzony
20090608 oraz 20090720 poc. 517001/0 Ełk - Kętrzyn - Ełk - Brest
rozkład zatwierdzony
20090618/19 oraz 20090730/31 poc. 17900/1 Brest - Rzepin
rozkład zatwierdzony