Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Przejazd specjalny Claytonem do Kołobrzegu

26 września 2009 przedsiębiorstwo PCC Rail Rybnik (byłe PTK Rybnik), dzięki uprzejmości PKP Cargo Zakład Zachodniopomorski, organizuje przejazd pociągu pasażerskiego prowadzonego wagonem SN61-183 + wagon w malowaniu oliwkowy.

Przejazd odbędzie się na trasie Szczecin Główny - Szczecin Dąbie - Goleniów - Płoty - Kołobrzeg - Płoty - Golczewo - Wysoka Kamieńska - Szczecin Główny.

W trakcie podróży przewidziane są liczne fotostopy. W przypadku wysokiej frekwencji planowane jest dołączenie do składu wagonu pasażerskiego w kolorze oliwkowym.

Opłata za przejazd pociągiem wynosi 130 zł. Osoby chętne do odbycia podróży prosimy o kontakt telefoniczny na numer 502-505-899, lub mailowy na adres: mietek.pompa@interia.pl Ostateczny termin zgłaszania chętnych na przejazd - 20.09.2009.

Rozkład jazdy w trakcie ustalania, wszelkie szczegóły podane zostaną w terminie późniejszym, lub poprzez e-mail.

Zapraszamy

Photos

28 april 2007 - Wolsztyn tarcza ostrzegawcza. Po 5 min Rp1 słyszanego z oddali wyłoniło się to "coś" nie ujęte w rozkładzie tej linii.
Author: Marcel

Comments: 4