Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Pociąg papieski w Łodzi, Warszawie, Białymstoku...

20 IX 2009 wieczorem pociąg papieski przybywa na Fabryczną (na planowym IR z Krakowa). Od poniedziałku 21 IX 2009 przez tydzień będzie jeździć na ostatniej parze łódzkich IR do Warszawy. W piątek 25 IX 2009 po ostatnim przejeździe z Łodzi do Warszawy pojedzie jako IR Żubr do Białegostoku (a jednostka z Żubra pojedzie do Łodzi). W niedzielę 27 IX 2009 papieski pojedzie na IR z Białegostoku do Warszawy.

Photos

17 august 2006 - Kraków Łagiewniki. "Pociąg Papieski" w drodze do Wadowic. W tle klasztor Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia z kościołem św. Józefa czyli najstarsza część Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.
Author: Bogumil

Comments: 11

15 january 2007 - Miechów. Dzis w ramach akcji promocyjnej "Papatraina" 14We odbył podróż do Kielc w planie pociągu osobowego 32126. Pozdrowienia dla mechanika i pasażerów pociągu :)
Author: Borys Andrachiewicz

9 june 2009 - Pociąg Papieski śmignął przez Gościcino, jedzie z Pelplina do Lęborka. Pierwszy raz takie cudo w moich okolicach się porusza.
Author: Kolins
edytor
Comments: 4