Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Objazdy na D29-15

7 listopada br. z powodu zamknięcia szlaku Ozorków - Łęczyca niżej wymienione pociągi pospieszne tj.:

P45101 "Doker" Katowice - Gdynia Główna
P54110,,Soła'' Bydgoszcz Główna - Bielsko-Biała Główna
P54100 "Stoczniowiec" Gdynia Główna - Katowice/Kraków Główny
P45103 "Stoczniowiec" Katowice/Kraków Główny - Gdynia Główna

Zamiast jechać prosto do Kutna z powodu w/w zamknięcia będą ze Zgierza do Kutna jechać okrężną drogą D29-15 przez Glinnik, Stryków, Głowno i Łowicz, a następnie E20 do Kutna. W/w sposobem pojadą P45101 oraz P45103. Analogicznie pojadą P54110 i P54100.

Jest to okazja do wykonania naprawdę niezłych ujęć na linii gdzie poza jakimś spontanicznym towarem czy drezyną nic się nie uświadczy.

Składy jadące do Gdyni będą trzymać się rozkładu w Zgierzu lecz składy z północy kraju mogą mieć bliżej nieokreślone opóźnienia.

Rozkład jazdy pociągów objazdowych dostępny jest na www.rozklad-pkp.pl

Info podesłał kolega Adrian.

Photos

7 november 2009 - Szlak Glinnik - Zgierz. Objazdowy pociąg pospieszny "Soła", zbliża się do stacji Zgierz. Pogoda, niestety, była ewidentnie niefotogeniczna. Objazd spowodowany był zamknięciem szlaku Ozorków - Łęczyca, na linii Kutno - Łódź, przez co pospieszne Soła i Stoczniowiec, jechały tego dnia w obu kierunkach przez Łowicz. Ostatni planowy pociąg pasażerski pojawił się na tym szlaku we wrześniu 2007 roku. Dziś planowo kursuje tu jedynie zdawczy z Głowna, sporadycznie jakiś nieplanowy towarowy, oraz drezyny, zaś prędkość szlakowa między Łowiczem, a Zgierzem - całe 30km/h. Aż trudno pomyśleć, że jeszcze 10 lat temu jeździł tędy Ex Odra, czy międzynarodowa Bohemia...
Author: MW

Comments: 10