Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Jazda na całego! na KKW

28 listopada 2009 Koszalińska Kolej Wąskotorowa zaprasza na wyjątkowy specjalny przejazd dla miłośników kolei, historii i dobrej fotografii pod hasłem Jazda na całego!

W programie imprezy także:
- manewry całym dostępnym taborem TMKW na terenie lokomotywowni i stacji Koszalin Wąsk.
- formowanie składu
- wyjazd na szlak Koszalin - las manowski wraz z foto-stopami
- ognisko z kiełbaskami
- wieczorne foto-stopy (po zapadnięciu zmroku)

Organizatorem imprezy jest Towarzystwo Miłośników Koszalińskiej Wąskotorówki. Szczegóły na temat imprezy znajdziecie na stronie TMKW.

Photos

27 june 2008 - Koszalin Wąskotorowy. Deszcz zacinał ostro, ale udało się odbyć na co prawda skromnej odległości, ale pierwszy od 7 lat przejazd wagonu motorowego na Koszalińskiej KD:)
Author: Harry

Comments: 7

13 september 2008 - Manowo. Był to pierwszy kurs wagonu motorowego do tej miejscowości (dzień wcześniej przetarto szlak drezyną motorową). Wydarzenie to zostało połączone z obchodami Dożynek Powiatowych w Manowie. TMKW umożliwiło zainteresowanym obejrzenie wystawy fotograficznej "100 lat koszalińskiej wąskotorówki" a także przejeżdżki drezyną ręczną oraz wagonem MBxd2-307.
Author: Harry

Comments: 3