Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Pożegnanie kolei w Świeciu n.Wisłą

Powstaje plan wycieczki MR-em ARRIVA DB SCHENKER RAIL POLSKA S.A. w relacji Grudziądz - Laskowice Pom. - Terespol Pom. - Świecie nad Wisłą - Terespol Pom. - Laskowice Pom. - Grudziądz.

Fotostopy na odcinku: Grudziądz - Laskowice Pom. oraz Terespol Pom. - Świecie nad Wisłą i na powrocie na tych samych odcinkach.

Orientacyjna cena: 35 zł od osoby.

Termin: rozmowy z PLK nadal trwają,  ale nie później niż na wiosnę, gdyż wtedy planowana jest rozbiórka linii z Terespola do Świecia, w związku z budową drugiej jezdni. Więcej informacji na ten temat.

Aby impreza mogła dojść do skutku, potrzebne są deklaracje osób zainteresowanych uczestnictwem w tym przejeździe. Dlatego prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
mrdoswiecia@gmail.com (deklaracja jest tylko wstępna, gdyż potrzebujemy się rozeznać czy jest sens organizacji imprezy ze względu na koszty).

Photos

21 january 2001 - Towar do Celulozy w Świeciu na szlaku Terespol Pomorski - Świecie
Author: Leszek Ochmański (lechu992)

Comments: 3

8 june 2008 - Duńczyk jako Powiśle zbliża się do stacji Terespol Pomorski od strony Laskowic Pomorskich.
Author: Grzegorz Sobala

Comments: 1

4 june 2009 - Szlak Świecie Mondi - Terespol Pomorski. Skład próżnych węglarek jako (najprawdopodobniej) pociąg towarowy TKMSc 6671 przejedzie za chwilę nad jedną z dwóch utwardzonych dróg łączących Terespol z DW240.

W tle na bliższym planie wystaje znad drzew biurowiec firmy Mondi, natomiast tło dalsze oddalone jest znacznie bardziej - to już prawy brzeg Wisły. To przepięknej urody starówka Chełmna - miasta określanego "Perłą Północy", którego patronem jest św. Walenty, przez co jest to też miasto chętnie odwiedzane przez zakochanych. Z tego ostatniego powodu pozwolę sobie dedykować ten obrazek mojej piękniejszej połowie;).

Author: Maciej Zygowski
edytor
Comments: 15