Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Pociąg do Żywca

Z okazji Festiwalu Birofilia 2010 odbywającego się w Żywcu, Fundacja Era Parowozów organizuje w dniu 19 czerwca 2010 r. imprezę pt. Pociąg do Żywca.

Pociąg do Żywca oprócz atrakcji, które zapewnia sponsor przejazdu – Grupa Żywiec S.A. dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń wynikających z klimatu nostalgicznej podróży po urzekająco pięknej o tej porze roku scenerii beskidzkiego krajobrazu. Trasa pociągu wiedzie najbardziej malowniczym szlakiem od Chabówki poprzez Suchą Beskidzka i Bielsko Białą do Żywca.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Photos

20 june 2009 - Żywiec, Browar żywiecki. Pociąg z okazji "XIV Międzynarodowej Giełdy Birofiliów, Festiwalu Piwowarów i VII Konkursu Piw Domowych". Skład z uczestnikami wciągany jest na teren browaru przez zakładową Ls300-237...pogoda nie dopisała.
Author: stley

Comments: 10