Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Retro Wałbrzych - Jelenia Góra - Lwówek Śląski

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka grupa młodzieży wraz z opiekunami będzie miała możliwość przeżycia wyjątkowej podróży pociągiem retro ze skansenu w Jaromierzu.

Taka niespodzianka została przygotowana dla młodych wałbrzyszan - uczniów szkół podstawowych dzięki współpracy z Powiatem Lwóweckim. Pociąg odjedzie ze stacji Wałbrzych Główny o godzinie 8.00 malowniczą trasą widokową do Jeleniej Góry. Dla wielu dzieci podróż zabytkowym składem będzie wyjątkową okazją do odkrycia uroków jazdy pociągiem i atrakcji widokowych na trasie.

Aktualizacja Dziś (31.05.2010) przed południem otrzymaliśmy informację od Czeskiego przewoźnika, który miał zapełnić skład na jutrzejszy przejazd, że w parowozie pękł kocioł i nie uda się go naprawić do jutra, czyli do dnia planowanego przejazdu. W związku z tym PRZEJAZD POCIĄGU RETRO w dniu 01.06.2010 ZOSTAJE ODWOŁANY. Chcemy, aby przejazd się odbył w najbliższym, możliwym terminie, a o dalszych ustaleniach będziemy Państwa informować na bieżąco na stronie internetowej powiatu.