Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Jazda próbna parowozu Px38

Stowarzyszenie Miłosników Kolei w Żninie zaprasza na oficjalna jazdę próbna parowozu Px38 w dniu 26.09.10 o godzinie 19. W czasie jazdy oraz po powrocie dużo blues-rocka w wykonaniu gosci zza Wielkiej Wody.

Serdecznie Zapraszamy!
http://smkznin.pl/new/news.html

Photos

27 september 2008 - Rydlewo. Pociąg specjalny relacji Żnin Wąsk. - Wenecja Muzeum podczas efektownego najazdu w ramach imprezy pt. "Pożegnanie Leona". Była to ostatnia podróż pod parą tej sympatycznej lokomotywki. Na jego nieszczęście na dokładkę wyraźna nieszczelność na jednej z rur(?) spowodowała, że kolejny (ostatni) najazd był już mniej efektowny i w drodze powrotnej do Żnina pociąg był ciągnięty przez lokomotywę spalinową. "Skansenowa" część imprezy pozostawiła na wielu uczestnikach niesmak z powodu prowadzenia jej przez kompletnie pijanego przedstawiciela organizatora. Pan ów miał pod koniec wyraźne problemy z utrzymaniem się na nogach i cedzeniem nawet pojedyńczych słów. Z kolei główny bohater - parowóz Px38-805 - na chwilę obecną oczekuje naprawy. Kasy w kasie - póki co - brak.
Author: Maciej Zygowski
edytor
Comments: 5