Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

LOTOS Kolej/Voith Turbo Kiel Maxima 40 CC

Maxima 40 CC #264 002-7

1 july 2009 - Voith Maxima 40 CC, numer taborowy 264 002-7, z salonką manewruje na terenie bazy Lotos Kolej. Jest to pierwsze zdjęcie tej lokomotywy, więc serdecznie proszę o dodanie producenta Voith Turbo Lokomotivtechnik Kiel, i dodanie serii Maxima 40 CC
Author: gagarinek

Comments: 13

3 july 2009 - Maximka już na Lotosie.
Author: Wojmar

Comments: 4

10 october 2009 - Gdańsk Główny. Maxima (wreszcie uzyskała dopuszczenie do ruchu) w drodze do elektrowozowni SKM w Gdyni Cisowej, od środy lokomotywa ta będzie się prezentować na targach TRAKO. Cynk o przejeździe loka dostałem jakieś 4-5 minut przed wjazdem na główny, więc był szaleńczy bieg z przeszkodami :)))
Author: Krystian Jacobson
newseredytor
Comments: 7

27 november 2009 - Majewo, Voith z składem ciśnie w kierunku Tczewa.
Author: Grzegorz Mikosz

Comments: 12

28 february 2010 - Maxima Lotosu zjeżdża luzem z Gdańska Osowy (ponoć przyprowadziła tu gruchy) do Gdyni Głównej. Zdjęcie robione trochę pod słońce bo niestety inaczej o tej porze dnia się tu nie da.
Author: Hamman

Comments: 4

17 march 2010 - Maxima ze składem beczek w stronę 3miasta między p.o. Olpuch a dawną stacją Olpuch Wdzydze.
Author: Grzegorz Sobala

Comments: 5

18 march 2010 - Maxima wyprowadza towarka ze stacji Gdańsk Osowa szlakiem do Żukowa Wschodniego. Zaliczyła tu krzyżowanie z ST44-668+SM42-302 (+towar), potem wyprzedzanie przez SA109-006 (Gdynia - Kościerzyna)
Author: Kolins
edytor
Comments: 4

28 march 2010 - Szlak Poddębice - Otok. Maxima z dość pokaźnym składem beczek minęła Poddębice i zmierza dalej w kierunku Karsznic. Chwilę po niej pojechał w tą samą stronę drugi skład Lotosu, prowadzony przez Skodę.
Author: MW

Comments: 7

25 april 2010 - Szlak Warlubie - Laskowice Pomorskie. Maxima z pociągiem z lotosu do Zduńskiej Woli Karsznice, zmierza w kierunku Bydgoszczy.
Author: gagarinek

Comments: 10

5 may 2010 - Gdańsk Osowa - Żukowo | Skład lotosu w kierunku Bydgoszczy. Pozdrowienia dla focących i cynkujących ;)
Author: mat89

Comments: 2

20 july 2010 - Subkowy - Pelplin | Maxima najprawdopodobniej z poc. Gdańsk Olszynka - Zduńska Wola Karsznice na pełnym biegu zbliża się do Pelplina. Pozdr dla ekipy :D
Author: mat89

Comments: 2

3 october 2010 - Piotrków Kujawski - Chełmce. Skład Lotosu podąża węglówką na północ.
Author: Przemas

Comments: 5

8 october 2010 - Maxima ze składem kontenerowo-cysternowym minęła Pruszcz Pomorski i zmierza w kierunku Parlina. Pierwszy raz miałem okazję spotkać tą lokomotywę i pierwsze wrażenie, to niesamowicie cicha praca - u mnie w pracy klimatyzatory chyba głośniej pracują :P I od razu mam pytanie dotyczące świateł - ona ma jakieś dzienne o ograniczonej jasności? Bo jak wjeżdżała do Pruszcza, to widziałem z daleka bardziej ten jej żółty przód niż światła. A jadący przed nią pociąg TLK widziałem z bardzo daleka, jeszcze zanim do Pruszcza wjechał (a prowadziła siódemka z tradycyjnymi światłami z dużymi odbłyśnikami).
Author: matej_solec

Comments: 6