Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku/Ganz SN61

Ganz-Mavag SN61 #SN61-179

31 january 2009 - Jaworzyna Śląska | 15:23| Eksponat Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku. Po lewej, za płotem, stoi Ty2-1035. Obecnie stoi on we Wrocławiu na pl. Strzegomskim jako "Pociąg do nieba".
Author: Daras

Comments: 3

20 september 2009 - Jaworzyna Śląska; nie wiem, ile już razy walczyłem z szumem tego ujęcia... Jeśli bardzo razi, fotkę usunę. W każdym razie wnętrze SN61-179 jeszcze całkowicie się nie rozłożyło (choć jest na dobrej drodze) - nadal w całym wagonie są oryginalne fotele, ogólnie w naprawdę przyzwoitym stanie, jest tylko na nich gruba warstwa pyłu i kurzu; gdzieniegdzie ze ścian zaczyna już odłazić sklejkowa wykładzina. Najgorzej wygląda przedział silnikowy (silnik zdekompletowany, ale jest) oraz obie kabiny (także zdekompletowane).
Author: PAFAWAG

Comments: 4